Constant Delight Barber косметика для усов и бороды купить в Донецке, доставка по ДНР и ЛНР
Laboratoire DUCASTEL купить в Донецке, доставка по ДНР и ЛНР
Erayba HydraKer Total Repair, глубокое восстановление волос с кератином купить в Донецке, доставка по ДНР и ЛНР
CONCEPT краска для волос, средаства для окрашивания волос, купить в Донецке
Estel Professional профессиональная косметика для волос, купить в Донецке, доставка по ДНР и ЛНР
Constant Delight Olio Краска-масло для волос без аммиака, доставка по ДНР и ЛНР
DUCASTEL SUBTIL Tone HD Безаммиачная крем-краска для волос 60 мл купить в Донецке
KAARAL Maraes шампунь, маска для волос, купить в Донецке, доставка по ДНР и ЛНР
Главная » Статьи » Инструкции по применению профессиональных средств » Окрашивание волос профессиональными крем-красками

Инструкция по применению тонирующей крем-краски Londacolor Londa Professional

Засіб для тонування Londacolor от Londa Professional.

Купить крем-краску интенсивного тонирования Londacolor

Технологія фарбування волосся засобом для тонування Londacolor з активатором Vitaflection Microspheres дарує Вашому волоссю молодий вигляд, неперевершений блиск та енергію. Для створення дійсно різноманітних образів та підкреслення яскравого вигляду світлих та темних пасом волосся. Використовуйте засіб для тонування Londacolor для досягнення найкращих результатів.

  • Без аміаку.
  • До 50% покриття сивини.
  • До 50% більше блиску в порівнянні з необробленим волоссям.
  • Тримається до 24 процедур миття голови.

Всі засоби для тонування волосся можна змішувати між собою. Використовуйте рукавички та змішуйте фарбу у мисочці або в аплікаторі.

Пропорція змушування.

Завжди змішуйте засоби для тонування Londacolor з окислюючи ми емульсіями для тонуючих засобів Londacolor 1,9% або 4%. Пропорція змішування завжди 1:2, наприклад 30 мл засобу для тонування Londacolor + 60 мл окислюючої емульсії для тонуючого засобу Londacolor.

Фарбування по всій довжині.

Ми рекомендуємо наносити суміш за допомогою мисочки та пензлика. Для більш швидкого нанесення можна використовувати аплікатор (наприклад, при першому застосуванні). Засіб для тонування волосся Londacolor наноситься на вимите, підсушене рушником волосся рівномірно від коренів до кінчиків. Порада: для отримання більш інтенсивного кольору, можете наносити суміш безпосередньо на сухе волосся.

Час витримки. Без тепла: 20 хвилин або 15 хвилин з теплом та 10 хвилин без тепла після завивки.

Фарбування коренів. У разі суттєво відрослого волосся, наносити на прикореневу зону перш за все.

Баланс кольору від коренів до кінчиків. Нанести суміш на довжину та на кінчики волосся. Залишити на 5 хвилин.

Мікстона.

Сфери застосування.

Щоб додати інтенсивності тону будь-якому відтінку засобів для тонування волосся Londacolor + 10 мл Mix Tone + 60 мл окислюючої емульсії для тонуючого засобу окислювача Londacolor. Щоб послабити інтенсивність: змішувати чистий тон 0/00 для зменшення інтенсивності, наприклад, 20 мл засобу для тонування волосся Londacolor + 10 мл чистого тону 0/00 + 60 мл окислюючої емульсії для тонуючого засобу Londacolor для акцентування окремих пасом волосся.

Пропорції змішування.

Завжди змішуйте мікстони Londacolor з нюансами засобів для тонування Londacolor в пропорції 1:2 з окислюючи ми емульсіями для тонуючого засобу Londacolor 1,9% або 4%.

Завершальна обробка.

По закінченню часу витримки додайте трохи теплої води та земульгуйте. Ретельно змийте, використовуючи шампунь для пофарбованого волосся Londacare.

Застереження.

Лише для професійного використання. Може викликати алергічну реакцію.  Може викликати алергічну реакцію. Уникати попадання засобу в очі. У разі попадання, негайно промити їх водою. Ретельно промити волосся після застосування. Не використовувати для фарбування брів та вій. Користуватися захисними рукавичками. Тримати подалі від дітей. Важливо. Фарбник для волосся може викликати алергічну реакцію, яка в окремих випадках може бути досить серйозною. Татуювання може збільшити ризик виникнення  алергічної реакції.  Тому Вам і Вашим клієнтам дуже важливо дотримуватись цих інструкцій.

Інструкції з безпеки:

  1. Продукт не може бути використаний на клієнтах:
  • Які вже мали будь-який негативний досвід реакції на продукт.
  • З чутливою, подразненою або ушкодженою шкірою голови. В таких випадках необхідно звернутися за консультацією до лікаря перед застосуванням будь-якої фарби для волосся.

2. Перед кожним використанням продукту слід проводити оцінку чутливості шкіри, навіть для клієнтів, які раніше вже використовували продукти для фарбування. Якщо виробником не зазначене інакше, тест на чутливість шкіри слід проводити таким способом: Змішайте невеличку кількість обраного кольору засобу для тонування волосся Londacolor  з окислюючої емульсії  для тонуючого засобу Londacolor. Нанесіть суміш на чисту ділянку шкіри на згині ліктя або за вухом. Залишіть на 48 годин. З появою ознак почервоніння або свербіння негайно змийте та не використовуйте продукт. Перед повторним фарбуванням волосся клієнт повинен звернутися за медичною консультацією і слідувати вказівкам лікаря.

3. Якщо під час фарбування виникає наступне:

  • Свербіння та/або пекучість : волосся має бути промите одразу та використання продукту має бути зупинено, оскільки це може свідчити про наявність більш серйозної реакції. Надалі, волосся не повинне фарбуватися доки не буде проведена консультація у лікаря або отримана порада з медичної точки зору.
  • Висипи по тілу, запаморочення або слабкість, ускладнене дихання та/або набряк очей/обличчя: волосся має бути промите одразу та негайно надана медична допомога.

4. Якщо одразу після фарбування або протягом наступних днів виникають такі проблеми як свербіння, висип на тілі та на шкірі голови, набряк очей/обличчя, пухирі та/або виступ вологи на тілі та шкірі голови, негайно має бути отримана медична допомога. Застереження. Даний продукт містить інгредієнти, які можуть викликати сильне роздратування очей і ймовірність неусувного пошкодження очей. При попаданні окислювача або суміші в очі їх необхідно негайно промити великою кількістю теплої води і звернутися за медичною допомогою. Якщо під час застосування продукт потрапить в очі при наявності в них контактних  лінз, спочатку необхідно зняти контактні лінзи, а потім негайно промити очі великою кількістю теплої води й звернутися за медичною допомогою. Не використовувати, якщо до цього волосся було пофарбовано хною або металомісткими фарбниками. Перед фарбуванням видалити з волосся всі металічні предмети та тримати їх подалі під час фарбування. Не використовувати металічні ємності для замішування. Не перевищувати зазначений час реакції. Одразу змити плями фарби зі шкіри та одягу. Використовувати суміш одразу. Не використовувати залишки суміші та одразу утилізувати її. Ємність має бути повністю порожня після використання. Не залишати суміш для фарбування у закритій ємності.

 

Купить крем-краску интенсивного тонирования Londacolor

Категория: Окрашивание волос профессиональными крем-красками | Добавил: Вика (29.12.2013)
Просмотров: 4023 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar